KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Carborundumetsning 13878141
nr 1387 8141
James Coignard
(1925-2008), Frankrike
Carborundumetsning, Signerad, numrerad 34/40, bladets mått: 39x28cm, yttermått inklusive ram: 52x40cm
James Coignard, fransk målare, grafiker född i Tours 1925, död 2008.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 29 mars 2021
kl 20:05:43
27/3 08:41:55
James Coignard
Läs mer om James Coignard